| Eedytso a întrebat:

Salut, spuneti-mi si mie va rog Windows 8 Consumer Preview merita instalat pe pc? Sau nu, pentru ca din cate stiu e super misto.

Răspuns Câştigător
| mishu112 a răspuns:

Ps:poti cauta skinuri de windows 8big grin...dar calculatorul tau o sa ruleze tot pe sistemul de operare initial, doar infatisarea descktopului, iconitelor etc o sa arata ca w8happy

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Momentan Nu pentru ca este versiunea beta si este plin de buguri, merita sa il instalezi pe o masina virtuala sau un dual boot sa vezi cum arata dar ca sistem principal nu merita.

| mgtow a răspuns:

Merita.

| crmr a răspuns:

Nu e doar pentru tablete?

| Eedytso explică (pentru crmr):

Nu, e pentru tot Tablete PC laptopuri ultrabucuri etc

| mishu112 a răspuns:

Nu merge instalat pe calculator momentanhappy doar pe tablete si smartphonurihappy Baga funda big grin