| cedrea923 a întrebat:

Stie cineva cand se reseteaza modemul Digi net mobil cu 21.6 mbps? Am depasit cei 5 GB de viteza maxima si acum merge foarte prost. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In ziua in care se emite factura

| Jipa95 a răspuns:

O data pe luna, depinde in ce zi ti-ai facut contractul cu ei mie asa imi facea, cand aveam trafic de 10gb.

| liviustaicu a răspuns:

Nu merge resetat. Ai alocati 5GB pe luna. Daca ii depasesti scade viteza. Dupa o luna o sa intre in normal.

| Notforgiven a răspuns:

Astepti pana maine sau poimaine si se aloca din nou cei 5 Giga trafic.