| Copilasha a întrebat:

Am si eu un calculator pe care tin mai multe jocuri...iar cand bag stickul de net ( DIGI net mobil 21.6 Mbps ) nu mi-l simte (nu-l citeste). Dati-mi un sfat sa-l fac sa mearga. Funda; o3 ^^

3 răspunsuri:
| Panda16 a răspuns:

Asa imi face si al meu cand incerca ca sa il bag in fata la unitate nu merge, dar cand il bag in spate merge happy (Incearca:*)

| Copilasha explică (pentru Panda16):

Un in spate il bag. happy In fata nu am cum sa il bag. De cand mi-am sters avast(antivirus) nu-mi mai citeste stickul. ^^

| ManeaAlex a răspuns (pentru Copilasha):

Baga sticu in pc dai un restart si daca nici asa nu merge Instaleazai iar Driverele la pc