| GabyG a întrebat:

Stie cineva cum pot sa imi pun la loc versiunea originala de Gingerbread care o aveam cand am cumparat telefonul? Mi-am pus alta versiune prin Odin si acum Kies-ul nu citeste telefonul. Am Samsung Galaxy Ace 2.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

AI incercat sa reinstalezi Kies-ul? Poate e vreo problema pe cablu sau de la program, sau incearca si pe alt pc daca poti.Ca sa-ti pui un soft original, cel mai probabil trebuie sa-l duci de unde l-ai cumparat(daca e cumparat gen Orange, Vodafone sau alte magazine/provideri). Incearca sa-i pui alta versiune de Android, ar trebui sa ti-l vada totusi.