| Stereo15 a întrebat:

Am un Sony Xperia Z1 cu android 4.4.2 si vreau sa instalez un joc, mai exact San Andreas for Android, joc luat de pe un tracker romanesc sigur. In fine, vreau sa stiu daca instalarea unor astfel de jocuri, aplicatii luate de pe trackere si nu din Play Store ma poate face sa pierd garantia telefonului? Va rog mult vreau sa stiu sigur pentru a nu pierde garantia!

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Nu pierzi garantia, dar instaleaza un antivirus inainte ca sa nu bagi vreun virus in telefon, daca nu ai deja.