| andresmessi1987 a întrebat:

stie cineva cum pot sa pun radar pe un site? ca sa vad cati utilizatori sunt online si de unde sunt. spre exemplu http://radarstats.com/statistics/show/. si scrie pe acolo,, get radar" si zice sa copii ceva de acolo si sa-l pun nu stiu unde.( Select this code and paste it into the page you wish to keep on radar). si codul e mai jos
ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| costyvas a răspuns:

Pai cred ca e foarte simplu: copiezi acel cod HTML si il adaugi in sectiunea editabila a paginii pe care vrei sa il adaugi... e fffffffff simplu! Costi