| gHioo a întrebat:

Stie cineva cum pot scoate coloana sonora dintr-un videoclip? Scuze pentru categorie.

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Si daca iti ceri scuze de cateogire crezi ca ai rezolvat cv? Nu mai postati fratilor aici la dragoste si sex.
Poate te deranjeaza raspunsul meu dar e enervant: "scuze categoira", "scuze pentru categorie dar e cea mai vizitata" etc.

| gHioo explică (pentru Jony123):

Eu nu consider enervant, si daca te enerva asa tare....de ce ai mai intrat? pur si simplu, treci peste!

| Creionash a răspuns:

Sony Vegas, un program de editat filme..cauta pe youtube cum se foloseste, e folosit de profesionisti.winking