| djantony a întrebat:

Stie cineva cum se intra in recovery mode la tabletele Allview? Funda!happy

Răspuns Câştigător
| marianbogdan a răspuns:

Pin operatiunea de recovery (se tine apasat concomitent butonul Power si Butonul Volum +), aveti posibilitatea sa efectuati un back-up la date.

2 răspunsuri:
| dov76 a răspuns:

De intrat este simplu home+power pana apare robotelul apoi le eliberezi insa nu pot folosi butonul home pentru navigare si nu stiu ce sa ii fac sad

| Alecsandruz a răspuns:

Parerea me e sa o arunci si sa nu mai te uiti niciodata la tablete Allview firma romaneasca de tot cacatul nu meriti sa o iei nici pe gratis am schimbat10 tablete Allview aldro 3 speed in 2 saptamani.vi se pare normal?
Pareri?