| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Stie cineva daca numarul de telefon de pe abonament se poate trece pe cartela pre-payd?

3 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Da se poate dar dupa ce ti se termina perioada de abonament. daca nu vrei sa astepti trebuie sa platesti rezilierea contractului

| Gya99 a răspuns:

Da se poate trece dar doar dupa ce iti expira contractul.
Sfatul meu e sa suni la ei sau sa mergi intr-un magazin de-al lor!

| MeNpHiS a răspuns:

Da se poate tin minte de cand m-am mutat eu de la Orange la cosmote si inca mai am si cartela de la Orange. Sper ca ti-am fost de folos.