| Jester14 a întrebat:

Stie cineva daca pot schimba placa video la laptopul meu am un laptop ASUS K40AB. si as vrea sa schimb placa video.
Dau funda raspunsului CORECT! AJUTATI-MA VA ROG!

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

La modelele astea nu se pot schimba plăcile video deoarece sunt lipite pe placa de bază. Succes

| Jipa95 a răspuns:

Nu poti. Laptopul este foarte limitat.

| RaduTN a răspuns:

Nu,nu poţi.Laptop-ul nu este făcut special pentru schimbarea pieselor. Dacă vrei să îţi schimbi piesele foarte uşor îţi cumperi calculator.

| helpfriends a răspuns:

Salut,
Pe laptop'uri este foarte greu sa schimbi placa video, procesorul, deoarece se gasesc foarte greu sa fie compatibile si sunt foarte scumpe!