| youngg a întrebat:

Salut.Stie cineva de ce nu imi recunoaste calculatorul placa de retea? Este nou nouta si nu inteleg care e problema.Placa de retea veche pe care o avea PC-ul cand l-am cumparat e dusa si am zis sa iau una noua, vad ca nici cu asta nu merge, mentionez ca netul merge, pe laptop merge, deci nu e de la net. Sfaturi? mersi mult...

2 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

Pai ai instalat driver-ul? fara driver nu functioneaza

| JustAKid_1316 a răspuns:

E defecta placa, sau nu este bine integrata "hardware"! Altfel era vizibila chiar si fara drivere.