| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Stie cineva de ce nu mai pot descarca muzica de pe mp3juice de pe serverul Youtube?

Răspuns Apreciat de Editori
| RoyalSovereign a răspuns:

Salut,

YouTube blochează treptat orice aplicație/ extensie/ website prin care descarci ilegal clipuri/ piese. Cel mai probabil, asta s-a întâmplat și cu acest mp3 juice (încă de anul trecut există plângeri, din ce am văzut).

De asemenea, sugestii privind alte aplicații/ extensii/ website-uri nu pot fi oferite, în temeiul regulamentului după care funcționează TPU.ro. Mai exact, este interzisă sprijinirea pirateriei, iar aici este inclusă și descărcarea materialelor de pe YouTube fără a deține cont Premium.