| Gabrieldk9609 a întrebat:

Salut, stie cineva de unde pot descarca android mai mare decat 4.1.2 la Huawei ascend g740(Orange yumo)?

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Salut Gabriel.

Androidul nu se descarca.
Androidul ala al tau 4.1.2 de la telefonul acela trebuie sa primeasca singur o actualizare daca isi va mari androidul.

O sa iti apara cand dai la " Despre dispozitiv " exact din setari deasupra trebuie sa iti apara Actualizare android.

Ei cand iti apare asa dai acolo si se va actualiza singur, nu trebuie sa descarci nimic tu.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Ultima versiune de soft pentru Orange Yumo ramane Android 4.1.2.

O zi buna,
Orange Helper

| H3R0UL a răspuns:

Setări
Despre tabletă/telefon
Actualizări de sistem
Îți apare acolo android x apesi instalați și dai resoft