| thisisMirel a întrebat:

Recent,am achizitionat un telefon Orange Yumo(Huawei Ascend G740 la abonament) si am o problema.Nu stiu cum sa ii pun tema normala de la android(el are o tema de la Orange aiurea).Am luat o aplicatie Apex Launcher exista alta mai buna? Si,de asemenea, e vreo cale prin care pot sa scap de aplicatiile de la Orange pentru ca nu le folosesc(nu pot fi dezinstalate decat sa sterg actualizarile)Merci anticipat!

1 răspuns:
| valentin0127 a răspuns:

Mai de graba te duci la un specialist si iti esplica tot si este sigur ca nu iti face niste modificari mari! Ps sper ca ai inteles ce ti-am esplicat!