| Darkus22 a întrebat:

Stie cineva de unde pot downloada Windows Live Movie Maker pentru Windows XP SP2? Ca vreau sa fac gameplay la amnesia cu facecam si nu stiu alt program! Dau funda! Puteti sa imi spuneti si alte programe cu care sa pot face cu facecam!

3 răspunsuri:
| MysteryMen a răspuns:

Il ai la pc intra in start-all programs- window movie maker

| just4mee45 a răspuns:

Fraps.e un program ff bun de inregistrat jocuri doar sa il cauti full version. trial-u inregistreaza doar 60 sec. bafta

| Darkus22 explică:

Nu intelegeti.imi trebuie un program care imi filmeaza fata daca nu stiti ce inseamna facecam.si nu se numeste movie maker. windows live movie maker.care inregistreaza camera web.si fraps am