| DianaMihaelaAndrei a întrebat:

Salut, stie cineva in cat timp livreaza cei de la Cel.ro produsele? Si cum procedeaza ei?

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am cumparat de la ei un router (in stare de functionarewinking ) si l-au trimis in 24 ore. Era, insa, inainte de febra asta a cumparaturilor.

| DianaMihaelaAndrei explică (pentru Salontanul):

Si produsul l-ai primit in stare buna?

| Salontanul a răspuns (pentru DianaMihaelaAndrei):

Da. Era in stare buna. Ti-am spus, era inainte de febra cu Black Friday

| Salontanul a răspuns (pentru DianaMihaelaAndrei):

Stai linistita! Sunt cativa care au nesanse. Se mai intampla! Dar milioane de cumparatori n-au probleme. E un magazin mare care nu-si permite sa faca prea multe erori.

| DianaMihaelaAndrei explică (pentru Salontanul):

Mersi mult pentru rapunsuri. Am fost destul de ingrijorata, dar ai perfecta dreptate

| Salontanul a răspuns (pentru DianaMihaelaAndrei):

Cu placere. Te poti astepta si la 4-5 zile de intarziere. A fost brambureala mare acum.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Livreaza in 1-2 zile ca majoritatea magazinelor online

| DianaMihaelaAndrei explică (pentru suntserios):

Eu am comandat sambata seara, iar pana in momentul de fata nu am primit nimic, in afara unui e-mail de confirmare.

| Eastwood a răspuns:

In jur de 3 zile, dar proasta alegere ai facut, cei de la cel.ro vand produse stricate sau cu defect, iar cand vrei sa dai de ei sa il duca in service nu mai dai de ei;)!
Convinge-te singura : https://www. price.ro/cel.ro-reviews

| suntserios a răspuns (pentru Eastwood):

Stai tu linistit, ca nu deveneau ei un magazin asa mare daca vindeau doar rebuturi.