| Xtzf5542 a întrebat:

Salut, stiti careva vreun program pentru creat desene animate? Adica, sa fie in terminatie Video nu imagine happy! Funda happy!

Răspuns Câştigător
| tudu a răspuns:

Da stiu eu un program forte bun de creat desene animate si si filme. se numeste: blender - dar este greu de lucrat in el... cauta tutoriale pe youtube daca nu te descurci! programul pote fi luat gratuit

| Xtzf5542 explică (pentru tudu):

Mercii frate! Sanatate.

| Xtzf5542 explică (pentru tudu):

Wow, chiar m-a impresionat mult programu' asta straight face. Mercii iar man.

4 răspunsuri:
| Fulbaster a răspuns:

Eu am folosit asta, chiar daca este destul de greu de folosit, chiar si asa in cateva saptamani poti sa iti dai seama cum merge http://www.anim8or.com/
Bafta!

| zuzzaa a răspuns:

Da stiu eu un program forte bun de creat desene animate si si filme. se numeste: blender