| Stef29 a întrebat:

Stiti cat ar costa sa resoftez un Samsung Galaxy SIII? Si daca il resoftez se codeza iarasi? Mentionez ca a fost codata pe o retea din Spania.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu o sa fie blocat in retea iar dupa resoftare, deci nu ai griji. Poti resofta acasa daca ai cunstinte sau la un service cu 30-50 lei.

2 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Nu ti se mai codeaza cu siguranta, si te costa cam intre 50 -120 de lei asta depinde si unde mergi sa il faci.

| georgetzop a răspuns:

Costa in jur de 50 de lei, si daca il resoftezi nu mai este codat