| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Stiti cum pot adauga un fond muzical la un colaj de poze?
Mersi.

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Facii o "dia" prezentare (tip pps), in programul PowerPoint (sau asemanator).

| maphiotul a răspuns (pentru Bula):

Translate please laughing

| maphiotul a răspuns (pentru Bula):

"dia" prezentare (tip pps), in programul PowerPoint (sau asemanator).

Daca stiam toate denumirile astea ce inseamna crezi ca nu stiam sa fac un edit simplu? happy

| Bula a răspuns (pentru maphiotul):

Trebuie invatate!winking
Nu este un edit chiar atat de simplu.

| aditimus a răspuns:

Https://www.google.com/slides/about/ asta e una sau de la video de mai jos alta aplicatie

https://www.youtube.com/watch?v=RMpKJNmrW3M

| Lioana a răspuns:

Cu orice program de editare video. In loc de video bagi pozele si adaugi sunetul.
Poti baga si efecte de tranzitie de la o poza la alta. La final exporti fișierul intr-un format video: mp4, avi, mpg etc

| maphiotul a răspuns (pentru Lioana):

Asa o fii...dar cu virgula care program?
Ca nu le stiu.
Care e cel mai simplu?