| Alfonso a întrebat:

Stiti cumva daca pot sa vizionez un film in 3D pe un televizor LCD, cu ochelari din aia rosu-albastru?!big grin Am zis totusi sa intreb.Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| vatco a răspuns:

Iti merge doar daca televizorul si filmul sunt 3D

| Alfonso explică (pentru vatco):

Filmul e 3d, dar televizorul nu cred...nu merge?

| Hellp a răspuns:

Este posibil să transformi 2D în 3D, dar cred că un televizor LCD normal nu ar putea suporta 3D

| Madalin1997 a răspuns:

Cu ochelari din aia rosu-albastru poti sa vezi pe orice televizor color dar trebuie filmul sa fie facut pentru ochelari din aia, nu poti sa faci un film facut pentru televizoare 3d sa se vada in rosu si albastru. cel putin nu cred