| kidulets02 a întrebat:

Stiti cumva daca se include in garantia la laptop daca tastatura s-a stricat de la supraincalzire si unele butoane numai face contact cum trebuie? Nu ma pricep la garantii.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta o poti afla daca citesti in certificatul de garantie al laptopului.

| laptopnews a răspuns:

Teortic da! Numai ca poti sa le spui doar ca tastele respective nu functioneaza cum trebuie, cauza o gasesc ei! Succes!
http://laptopnews.ro/service-laptop-reparatii-laptop
Vezi aici un service autorizat in functie de modelul laptop-ului!