| Dark6205 a întrebat:

Salut, stiti cumva o aplicatie de facut fallowers pe istagram sau un site? Dau funda

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| IonutViciosul a răspuns:

Salut!
Nu știu dacă există neapărat o aplicație sau vreun fel de hack pentru așa ceva, și chiar dacă ar exista nu ți-aș recomanda. De ce să te complici sau să te expui unor riscuri?
Încearcă să folosești cât mai multe hashtag-uri la pozele pe care le pui. Dacă chiar ești în goană după followers, utilizează hashtag-urile populare. Postează cât mai des și poze cât mai bune. Fă poze nu doar cu tine. Surprinde elemente de natură statică. Sau peisaje, animale, inclusiv melci sau insecte. Editează pozele ca să scoți în evidență anumite spectre de culori sau contururi, dar nu exagera. Folosește editorul Instagram.
Mult succes!

1 răspuns:
| ReignForest a răspuns:

Am folosit o dată o aplicație(nu știu cum se cheamă), dădeai like la poze ciudate și follow la unele conturii și mai ciudate și primeai niște bănuți, iar dacă dădeai la roată primeai fie 10 followers, fie 10 like la poză(tu alege ai poza), însă la unele trebuia să plătești. Mai era o aplicație de PC de unde adăugai poze(una pe rând) și primeai 50 like-uri la poze, în rest poți încerca și hastagurile dar mie nu prea îmi iese.