| anonim_4396 a întrebat:

Salut, stiti daca e piata laptop cu pret maxim de 1800lei, care sa ruleze foarte bine Euro Truck Simulator 2, (grafica vreau sa fie la ultra)?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

laughing))))))))))))))))
La cat de optimizat e ets2, cu 1800 lei sa mearga pe low, si asta cu rugaminti. Daca ai 7000 lei, da, poate speri la un laptop care sa duca ets2 la ultra.

| Ionel85 a răspuns:

Ei uite aici un laptop pe care o sa iti mearga jocul http://bit.ly/1hrvWcs dar in nici un caz cum vrei tu mai fa rost de inca 1000euro si e ok. Sau ia-ti pc

Răspuns utilizator avertizat