| StiGGy a întrebat:

Stiti de ce nu merge sa joc FIFA 07 online? Se conecteaza pot sa imi aleg echiepele, intru in joc dau o pasa si imi spune ca "Connection with the othe player has been lost"! PLS. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Erik_7239 a răspuns:

Asa imi facea si mie la fifa 09, iesi si mai intra, cand ai intrat in joc cu celalat player stati un pic pe loc. odata sau reinstaleaza-l, astea sunt metodele happy, succes!

2 răspunsuri:
| StiGGy explică:

Mersi Mult... acum merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai alt tip de fisier decat al colegului cu care joci trebuie sa aveti aman2 acelasi fisier ...In DATA CMN