| resmerita a întrebat:

stiti vreun program cum este Shazam pentru telefon numai ca pentru calculator? Multumesc happy

1 răspuns:
| slayer09 a răspuns:

La ce iti trebuie Shazam pentru pc? Shazam a fost facut special pentru mobile pentru ca mobilul il iei mereu cu tine si cand auzi vreo melodie ceva ce iti place, scoti telefonul bagi shazamul si iti da melodia...nu stiu ce rost ar avea pentru pc. Vrei sa te duci cu pc-ul in club? :)) Dar exista o varianta de PC (care cred ca mai mult sunt pentru tablete) cu windows 8 aici: https://www.shazam.com/music/web/windows-8.html