| mihairey a întrebat:

Sunt acoperite defectele la castile de le telefon, la cei de la Samsung? Mi s-au stricat și se aude doar intr-o casca. S-ar putea sa fie împușcat cablul pe undeva. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| MeMe123 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema, iti sugerez sa iti cumperi altele tot Samsung sau de la alta firma. Nu are rost sa te complici pentru niste casti. Probabil sa fie din cauza neglijentei tale, ele erau acoperite de garantie doar daca nu mergeau la prima utilizare. Succes!

2 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Exact cum a zis si MeMe123 garantia nu acopera castile decat daca nu merg la prima utilizare. O pereche de casti e de la 10 lei in sus.

| mihairey explică:

Nu era problema de bani, voiam sa știu dacă le tine degeaba sau le arunc. Oricum am unele mari de la Sony MZX-100 și sunt jenante uneori. Mulțumesc