| Adrian_Adytza_1996 a întrebat:

Salut..sunt nou aici. ziceti-mi si mie unde pot gasi un update la bios pentru placa de baza foxconn 761mx?
Pe site-ul producatorului nu se gaseste nimic.
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Dai click pe Tech Support, apoi sub bios ai versiuni create de producatorul oficial. Click pe "761MX" pentru descarcare.

Foloseste update-ul de Bios numai daca e imperios necesar! Orice blocare in procesul de updatare poate insemna o placa de baza devenita nefunctionala (au fost cazuri!). Lucreaza cu cap, ca sa fie bine!

http://www.foxconnchannel.com/......etail.aspx

| Adrian_Adytza_1996 explică (pentru dannyel86):

Stiu ca sunt multe riscuri dar chiar este necesar