| alex2009 a întrebat:

Salut supunetimi si mie un program asemanator cu winamp pentru ascultat muzica si radio ca winampul devine din ce in ce mai insuportabil. Multumesc

Răspuns Câştigător
| addflo a răspuns:

ITunes, mult mai dinamic si mai distractiv, iti poate aranja si folderele cu muzica, dar daca nu vrei ai grija sa-i scoti optiunea tongue

9 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Aimp
km player (+video)
radio sure (radio)

| sti a răspuns:

Xion Audio Player, un player pentru muzica http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=73&lid=3324

| Cryssy a răspuns:

Kmplayer

| Dara a răspuns:

BSplayer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege de aici ce vrei: http://www.snapfiles.com/Freeware/gmm/fwmp3players.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jet audio e foarte bun ancercal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I tunes

| sweetlips a răspuns:

Si eu am o problema cu winampul... Mi se blocheaza... Eu folosesc Windows Media Player cand ascult muzica...

| sorinimus a răspuns:

Windows Media Player. In plus pe asta il ai deja si nu trebuie sa-l iei de nicaieri