| Anonim13524 a întrebat:

Știu ca pot conecta 2 monitoare la un singur calculator dar Întrebarea mea este pot sa le conectez prin acest splitter? https://www.google.ro/......ps?/search Imaginea se va vedea aceeași pe cele 2 monitoare? sau pot pe unul sa ma joc iar pe altul sa am Youtube-ul sau un film
Țin sa menționez ca am o placa video GT 730 2GB DDR3

Răspuns Câştigător
| Mihai_Panda_2000 a răspuns:

Sigur ca le poti conecta, si o sa-ti capteze un monitor jocul, si unul filmu, Youtube-ul sau whatever, la ce te uiti tuwinking
Sper sa te fii ajutat cumvawinking
Bafta!

1 răspuns:
| Mihai_Panda_2000 a răspuns:

Da, iti prinde amandoua monitoarele la acelasi pc
Si se conecteaza la aceeasi imagine, doar ca, capteaza diferit
Adica... pe unul te poti juca, iar pe celalalt monitor, poti sta pe Youtube, sau sa vezi filme, sau what ever...
Ce vrei tu =]
Sper ca ti-am fost de foloswinking