| Roberticah a întrebat:

Salut tocmai am cumparat o unitate noua. >Check-- http://www.altex.ro/......600-linux. Si nu functioneaza unul din coolere, cel de la procesor functioneaza insa celalalt nu, nu stiu de ce nu se invarte deloc. ( Nu e de la sursa, am schimbat-o in service recent). Multumesc pentru. raspuns

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Poate pentru ca nu e conectat? Myria iei, Myria primesti. CUm naiba sa dai bani pe un asa ****?

| terorvlad a răspuns:

I7 cu integrated graphics pe linux. I-mi este mila de tine

| bogdan324 a răspuns:

Myria sunt niste petarde facute in bataie de joc, la liceul meu sunt sisteme facute de ei si huruie mai ceva ca un tractor, merg greu, mor in maxim 1 an, chiar daca au i3, i5 sau i7, incepeam sa injur ca nebunu' pentru ce cartoafe de sisteme ne-au dat, stateam cate 5-10 minute sa se deschida word-ul sau google chrome, ce sa mai zic de jocuri.Imi pare rau pentru tine ca ti-ai luat cartoful ala.