| 1mihai3 a întrebat:

Sistem IT MYRIA Live V32, Intel Core i7-4790 pana la 4. 0GHz, 8GB, 500GB, Intel HD Graphics 4600, Linux
pot juca jocuri lejer pe el?
pls repede help.

Răspuns Câştigător
| liviu890 a răspuns:

Da poti! Dar trebuie sa ii schimbi sistemul de operare din linux in windows prima data! (majoritatea jocurilor nu merg pe linux) Si daca mai ai bani, cumpara-i si o placa video calumea!

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Lasa glume si zi care este bugetul tau maxim!

| 10NUT10 a răspuns:

Cu placa video Intel Hd, nu o sa te poti juca (iti zic din propria experienta) Ia-ti o placa video dedicata, recomand Nvidia. happy