| MihaiUser a întrebat:

Salut, tocmai mi-am cumparat un kit gaming in care este si o tastatura luminata, faza e ca cand conectez tastatura ca computer, nu se aprinde, are cineva vreo idee de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa pe Scroll lock, cu placere happy

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce model e tastatura/mouse-ul? Poate trebuie instalat un driver special, daca ai primit un cd/dvd ceva cu kit-ul incearca sa instalezi ce ai primit, incearca si alt usb, poate ai vreun buton pe care trebuie sa-l apesi ori poate fi defecta. Daca oferi putine mai multe detalii am putea sa gasim exact ce are.

Bula
| Bula a răspuns:

Poate luminarea se face doar daca instalezi driverele speciale ale tastaturii.
Daca in prospect scrie ca trebuie sa lumineze, atunci mergi cu el inapoi la vanzator, impreuna cu bonul de casa primit, doara e in garantie!

| K0sti a răspuns:

Ca cand?

| Bandit288 a răspuns:

Poate cand ti-ai cumparat tastatura, ai primit-o defecta. E si asta un caz, s-au intamplat cu mai multi.