| Edi12679 a întrebat:

Tot incerc sa imi bag windows-ul pe un laptop (Acer Aspire e1 531 din 2012) deoarece am luat alt HDD (celălalt s-a stricat). Windowsul se instaleaza toate bune dupa care spune ca laptopul are nevoie de un restart, isi da reset dupa care o ia de la capat (adica imi arata din nou sa aleg limba, regiunea si mno). Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Scoate stick-ul sau CD-ul dupa ce se instaleaza. Tu probabil incerci sa-l instalezi iar dupa ce ii dai restart.

1 răspuns: