| SaVa13 a întrebat:

Salut TPU,

Acum 1 luna am facut un proiect in Microsoft word 2010, lung,cu multe calcule, tabele etc. dar, ultima pagina a fost cea mai grea...am stat 1 zi intreaga sa o fac,erau niste calcule.

Si azi cand am intrat sa adaug ceva,ghici, totul era distrus, erau 5 linii din prima pana in ultima foaie si toate sunt dezordonate etc. dar, cel mai naspa...calculele de pe ultima pagina au disparut complet, ce pot face sa rezolv problema sau care e cauza, am nevoie urgent

1 răspuns:
| Robert07pro a răspuns:

Un hacker ți-a accesat calculatorul și ai nevoie de un Antivirus!(îl găsești in fisierul windows)p.s:merge!
Funda plss?