| SpEed07 a întrebat:

Salut,TPU! Acum 2 luni,mi-am deschis o comunitate de gaming! Au venit mai multi cu serverele lor de sa-mp in comunitate! Ei bine,eu trebuie sa le pun DNS, dar nu stiu cum! Imi poate explica cineva cu trebuie facut? Dar foarte EXPLICIT!

2 răspunsuri:
| Iulian2507 a răspuns:

Cautal pe superman iti va explica el

| Borz_Emanuell_1992 a răspuns:

Te loghezi la WebHost si La zona Avansat (Advanced) la Editor DNS acolo pui asa de ex:

Nume: TS ---> Automat numele va fi Ts.subdomeniu.Domeniu
Adresa: 123.456.789 -- Exemplu.
Daca aveti si altii nev de ajutor ajut free sau f iefitin... M-am lasat si de firma si de tot
Y! M : staff.black@yahoo.com
sau borzmanutzy@yahoo.com