| ella_9396 a întrebat:

Am facut o comunitate pe facebook. Sunt niste pasi pe care trebuie sa ii urmezi. unul dintre ei este pune caseta cu "imi place ". dar nu stiu cum. Cine imi explica cel mai bine primeste FUNDA! (dar sa si mearga) mersi anticipat

1 răspuns:
| Bogdan_9316 a răspuns:

Te duci pe o pagina asemanatoare, facuta deja (de ex. Suntem adolescente, For girls and boys etc ) si in dreapta sus (sub acasa) scrie "Creeaza o pagina", dai click, apoi selectezi "Cause or community" si completezi detaliile.