| azard11 a întrebat:

Salut TPU! Acum 2 zile mi-am cumparat o bratara fitness mi band 6 de pe emag.Problema este ca bateria ei nu tine mai mult de 1 zi, iar in mod normal ar trebui sa tina peste 7 zile.Stiti cumva ce as putea face? Cel mai bun raspuns primeste funda...

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu are cum. Ori ai luat un jaf ori are ceva defect. Am una Huawei, cumparata acum trei ani, care ma tine doua saptamani.
Returneaz-o, daca mai ai bonul.

| azard11 explică (pentru darrio2007):

De pe eMAG sa fie un jaf?

| anonim_4396 a răspuns (pentru azard11):

Emag este precum cladirea complexului comercial. Un loc unde se aduna comerciantii. Emag nu garanteaza calitatea marfii comerciantilor. Si tu poti vinde pe eMAG daca ai o firma. Fâs

| darrio2007 a răspuns (pentru azard11):

Ei vand de la multe firme. Nu au nici o vina pentru calitatea lor.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

P.S. Probabil te-a tinut o zi cu bateria incarcata din fabrica. Pune-o la incarcat 100% si apoi vezi cat te tine.