| kilder64 a întrebat:

acum cateva zile mi-a aparut o chestie pe facebook, nu mai pot adauga prieteni pentru 7 zile, cum sa o scot ma ajuta cineva, funda

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu poti sa o scoti.Tocmai ai fost banat de administratori fiindca ai dat prea multe cereri de prietenie oamenilor necunoscuti pe care nu ii cunosti si asta incalca regulile Facebook.Nu te ingrijora, aceasta dureaza doar 7 zile.La fel am primit si eu, insa 14 zile.
Nu merge si e imposibil sa o scoti.Pe viitor citeste regulamentul facebook si evita sa mai incalci regulile.Asa trebuie sa fac si eu.

Numai bine

2 răspunsuri:
| nextlevel999 a răspuns:

Asteapta 7 zile

suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti considerat spammer de catre facebook, nu ai ce sa faci