| dlKepalb a întrebat:

acum o luna am fost la un magazin Vodafone, de unde mi-am luat un telefon (detaliile vi le zic mai jos) si ieri am fost cu o problema, care, se pare ca mai toti utilizatorii de android o au, aceea cu sunetul prea slab, am fost la ei, le-am explicat problema si mi-au facut sunetul mai tare, nu stiu pe unde a intrat tipa respectiva... dar stiu ca a inchis telefonul si cand l-a deschis a mai facut cate ceva si am avut un sunet de 2 ori mai puternic, ma puteti ajuta sa imi maresc puterea sunetului? Nu cu aplicatii, prin metoda ei, uite aici telefonul:

https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/vodafone-smart-mi ni

Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| gir861 a răspuns:

Se pare că tipa respectivă ți-a instalat Speaker Booster de pe Google Play. Pur și simplu unele telefoane vin cu probleme din fabrică, pe care se pare că le rezolvă această aplicație.