| Minato1 a întrebat:

ajutati-ma va rog cu un raspuns Mi-am reinstalat Windows-ul si tot incerc de nu stiu cat timp sa gasesc driver-ul de la placa de sunet imi puteti spune va rog frumos unde as putea afla ce placa de sunet am ca sa caut Driver-ul Multumesc Frumos

Răspuns Câştigător
| Constantin_Bungeanu_1993 a răspuns:

Sunt o multime de programe pe care poti sa le folosesti pentru a instala un driver. De exemplu: Driver Magician. Sau cu un program ce-ti arata componentele gen Everest gasesti placa ta de sunet si de acolo cu un search pe google iti va fi usor. Bafta!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

In tra in Start ->Run ->Dxdiag ->aici in tabul Sunet iti spune si numele la dispozitiv si numele driverului in dreapta.

| Mădă0611 a răspuns:

Salut! Incearca SlimDrivers, e free happy