| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot sa mai sterg albumele "De pe mobil" si "Fotografii de cronologie" de pe facebook? crying

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Stiu ca nu se pot sterge albumele cu poze de profil si coperta de pe facebook! Restul se sterg asa: intra la albumul respectiv, da click pe rotita din dreapta si ->Delete album.

| andreea49 a răspuns (pentru neluL):

Nu apare : delete album la ce cele de pe mobil si de cornologie.

| andreea49 a răspuns (pentru neluL):

Si nu apare rotita aia in aceste doua albume; apare doar : editeaza.

| positivity a răspuns:

Pentru că nu poți!

| andreea49 a răspuns (pentru positivity):

Inainte puteam. tongue

| Axys a răspuns:

Nici eu n-am reusit sa--l sterg am si eu aceiasi poblema lasa-l acolo.

| Axys a răspuns:

Lasa-l acolo nu-i da nici tu importanta