| PrOEvolution a întrebat:

Am auzit de la un prieten ca laptopul acer extensa 5635zg are cititor de amprente.Este adevarat? Mi-a spus ca daca pun parola la el imi cere aprenta.Eu nu prea credlaughingrolling on the floor in fine dau fundoi

Răspuns Câştigător
| Ra1nman a răspuns:

Despre modelul acela de laptop nu stiu sigur daca are sau nu, dar te asigur ca exista pe piata modele de laptop-uri cu cititor de amprente. Exista chiar si cititoare de amprente pe care le poti cumpara separat. Ai putea pune asa ceva la aproape orice model de laptop. Cauta pe google daca mai vrei alte informatii.

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da.vezi sa nu!

| emima a răspuns:

Nu nici eu nu cred ca e adevarat vrea sa te pacaleasca