| Calin_Andrei_1995 a întrebat:

am auzit si eu acum cateva zile ca exista un bug la mesaje, si anume : daca ai un telefon de tip Allview, Philips, Alcatel si cineva iti trimite un mesaj cu acest semn : =,(semnul egal), se stinge telefonul, am incercat si a mers, si tot ma streaseaza ei cu mesaje de genul acesta, as vrea sa stiu daca stie cineva cum sa fac sa blochez mesajele de acest tip sau sa rezolv cumva bugul.
Ofer funda raspunsului bun,.

1 răspuns:
| Durbaca_Alex_1998 a răspuns:

Incearca sa faci un update la telefonul tau Allview ca acum e saptamana update si daca tot persista ia un program de oprit apeluri si mesaje de la necunoscuti.Asa programul ala o sa le starga automat.Cel mai bine intai vezi daca ai vreun update disponibil
pentru telu tAU,