| pankun a întrebat:

am cateva intrebari despre iphone 4. de ce e mai bun ca celelalte telefoane, daca pot descarca jocuri prin wi-fi, daca pot descarca jocuri fara sa le piratez (ca am inteles ca asa se descarca) daca pot accesa appstore si prin mb, si daca ar fi sa aleg intre un iphone 4 si un Samsung galaxy trend lite s7560 pe care sa-l iau tinand cont ca il folosesc pentru facebook, poze, muzica si jocuri si aplicatii, apropo jocurile le pot descarca doar prin wi-fi.

1 răspuns:
| GamerRO a răspuns:

Mergi pe iphone 4winking. poti lua jocuri doar daca faci jailbreak.