| XMASTEROX a întrebat:

Am cautat peste tot pe internet si nimeni nu modeaza ps3 super slim in Iasi.Cineva care modeaza la domiciliu?

2 răspunsuri:
| andreicaia99 a răspuns:

Iti dau un sfat. nu moda este foarte periculos deoarece se poate strica. am avut 2 prieteni si au patit asta. modarea este in jur de 100 lei asa ca mai bine sa iti iei 2-3 jocuri faine ( la ps3 gasesti orice ) decat sa iti iei cu zecile dar in timp sa ti se strice. ps3 este scump si ar fi o prostie sa il strici doar pentru moftul ca ai vrut mai multe jocuri.

| XMASTEROX explică (pentru andreicaia99):

1.modarea e in jur de 400-500 lei cu ode
2.de asta caut pe cineva priceput ca as incerca si eu
3.toti care au montat ode le merge, dar in Iasi nu sunt oameni sa modeze la domiciliu deci trebuie sa-o trimit la cel de pe modez-console.ro dar e in Galati si nu am incredere