| Taigra a întrebat:

Am comandat de la Altex tableta EBODA Essentiale A 200 la 100 euro. PENTRU CEI CARE ATI CUMPARAT-O, este buna? Cum vi se pare? Merita banii sau nu? Va rog raspundeti-mi ca nu vreau sa iau un stift, ci mai bine mai bag niste bani in plus si imi iau ceva de calitate, ca sa stiu daca merita sau nu sa anulez comanda. Astept cat mai multe pareri!
PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS:

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

La preţul acesta este BUNĂ, îşi merită banii!

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.e-boda.ro/tableta-pc-android-7-e-boda-essential-a200.html

Acum, dacă vrei ceva mai de calitate, asta înseamnă şi ceva mai SCUMP!

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu comanda de pe net,s-a putea sa trimite unul defect sau de proasta calitate,sau va trimite unul nou cu preturi diferite sau exagerat de mari! Mai bine sa te duci direct la magazinele ALTEX,DOMO, FLANCO, etc sa vedeti tabletele si alegeti unul si noteazale pe carnetel marca si costul tablete si apoi sa mergeti la alt magazin sa mai vedeti si sa alegeti unul si notatile pe carnetel si asa mai departe, cand ati terminat de vizitat magazinele, uitati-le la carnetel si vedeti care este cea mai buna tablata sau cel mai bun pret sau poate ieftin! Atunci mergeti la magazinul respectiv pentru al cumpara tableta aleasa de pe carnetel! Asta e tot!

| mixxjim a răspuns:

Dupa ce ai comandat-o intrebi? :)) Parerea generala este ca atat cat dai, atata face. Nu degeaba unele costa 400 de lei si alte 2000 sau chiar si mai mult. Cand mai vrei sa cumperi ceva din domeniul asta pe viitor cauta pe net pareri despre produs inainte de a-l comanda, iti faci o parere despre ce este. Vad ca la eMAG e 399 lei (deci ceva mai putin de 100 de euro) si sunt si pareri acolo, in general buna, dar acum nah, depinde si de asteptari. Vezi daca asta este si ce au comentat oamenii pe acolo http://www.emag.ro/......EFWSKBBBM/

| crististefan760101 a răspuns:

E prosta nu-ti lua