| bogdan1319 a întrebat:

Am creeat o pagina de Facebook si as dori sa blochez niste persoane de pe ea. Ma refer ca as vrea ca anumite persoane sa nu poate vedea ce postez sau chiar sa nu poata gasi pagina. va rog sa imi explicati cu pot face asta.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| LaurNebunu a răspuns:

Intrii la persoana pe pagina si acolo gasesti tu ceva

| Andrey12 a răspuns:

Cauta persoana respectiva pe facebook, acceseaza-i contul. In dreptul pozei de coperta, adica sus, ai un buton pe care sunt reprezentate trei puncte. Dai click pe buton si o sa apara " Blocheaza". Daca nu ai inteles, imi poti cere sa fac un filmulet despre cum se face.