| Ormus2 a întrebat:

Salut TPU!

Am cumparat un TDK usb memory Trans-It Drive de 16GB dar windows 7 nu il vede nu are driverul preinstalat, am incercat sa caut pe nett dar nu am gasit nici un site unde sa pot descarca driverul. Daca ma poate ajuta cineva cu o adresa de unde as putea descarca driverul sau de unde sa putea procura acest driver. Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ia incearca tu sa instalezi totii driverii ce tine de placa de baza, aici ma refer la toti!
Revin-o cu un reply si spune-mi daca dupa aceea iti citeste stick-ul.

| Ormus2 explică (pentru Jipa95):

Mutumesc pentru raspuns dar eu am laptop iar driverele mi-am reinstalat inclusiv de pe copia de siguranta a windowsului si am mai incercat cu programe de genul slimdrivers... dar rezultatul a fost negativ mentionez ca am dual boot cu linux si linuxul il recunoaste