| bibi5961 a întrebat:

am descarcat de pe net cateva video de 1h si jumate si acum vreau sa le convertesc in mp3 ca sa le pun pe telefon. imi poate spune cineva care e cel mai bun program de acest gen? care sa converteasca din video in mp3? funditaaa ...mersi

7 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

In mp3? pai mp3 inseamna numai suntul de la video poate vrei sa zici mp4 si pentru asta e un program f misto format factory
poti sa alegi direct pentru modelu tau de telefon til face exact in formatul si rezolutia telefonului tau da vezi ce trebuie sa cauti un pic pana iti gasesti modelu tau.vezi ca dupa instalare o sa se restarteze pc-ul sa nu te sperii asa e programul si la mine s-a restartat si m-am speriat degeaba

sa-mi dai funda plsss

Răspuns utilizator avertizat
| Stefanjust4fun a răspuns:

SALUT! Depinde daca ai softul necesar.Este un soft care modifici extensia doar din Rename... Daca nu stii daca ai softul,apasa click dreapta pe desktop si trebuie sa fie pe acolo Modify Extension sau asa ceva. Oricum, daca nu-l ai, da-i un search pe Google.Sigur gasesti ceva bun pe acolo.

| anonim446 a răspuns:

DVD video soft free studio. funda?puppy dog eyes

| mady_7955 a răspuns:

Http://www.video2mp3.net/
pui linkul de la videoclipuri(de pe youtube) in acel spatiu ...si mai departe te descurci.BAFTA