| Marian1997 a întrebat:

Am downloadat AVG si dupa ce mi se sterg virusi nu mai pot sa deschid Yahoo Messenger si Skype sau altceva imi da eroare. Daca stiti un antivirus sau ceva sa imi mearga Yahoo si Skype cu antivirus instalat Dau Funda cu mare drag!

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Folosesc Avast free de vreo 6 luni si nu am avut probleme de genu acesta.E drept ca e pentru 1an. Este pe locul 2 in top free antivitus dar cu un firewall de tip outpost free cred ca e suficient.Setarile si altele le gasesti in videotutorial.ro iar in casuta din dreapta "cautare tutoriale video" gasesti si altele in functie de ce vrei:EX instalare, setari, performante, dezinstalari etc. Merit funda?

5 răspunsuri:
| Doru1 a răspuns:

Ai auzit de Avira? Il poti incerca este foarte bun. S-au Norton antivirus. Dar iti recomand Avira deoarece are o varianta free foarte buna. Il poti downloanda de aici http://www.avira.com/en/avira-free-antivirusS

| Marian1997 explică (pentru Doru1):

Incerc si daca tot asa face de la ce poate fii?

| Luchyan_7446 a răspuns:

Aceste programe nu iti mai functioneaza deoarece antivirusul ti-a gasit fisiere infectate in aceste programe, reinstaleaza-le

| Marian1997 explică (pentru Luchyan_7446):

Ce sa Reinstalez?

| Luchyan_7446 a răspuns (pentru Marian1997):

Messenger si skype